Ubezpieczenie nieruchomości się opłaca.

Warunki pogodowe w ostatnich latach w Polsce sprawiają, że każdego roku spotykamy się  z anomaliami pogodowymi  (występują gwałtowne burze,  gradobicia, wichury zrywające dachy, powodzie, podtopienia itp. )

Bądź odpowiedzialny i ubezpiecz swoją nieruchomość !!!

Teraz ubezpieczając u nas swoją nieruchomość otrzymasz 50% zniżki na składkę w trzecim roku trwania polisy oraz zniżkę do 10% na ubezpieczenie Twojego pojazdu.

Podstawowym ubezpieczeniem nieruchomości jest ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych (jest to ochrona murów i stałych elementów od zdarzeń losowych).

Tą podstawową polisę możesz rozszerzyć międzyinnymi o:

– ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju (rozbój jest bardzo istotny ponieważ podczas włamań często wartość zniszczeń przekracza wartość skradzionych przedmiotów)

– OC w życiu prywatnym – to ubezpieczenie obejmuje szkody nie tylko w miejscu zamieszkania (np. zalanie sąsiada) ale również szkody na terenie Europy

– NNW – ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu, a także śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku

Ubezpieczyć możesz dodatkowo szyby, sprzęt elektroniczny (od przepięć oraz uszkodzeń), małą architekturę (ogrodzenie, wiaty itp.)

Ile kosztuje ubezpieczenie nieruchomości?

Oferta jest dostosowywana indywidualnie i jest uzależniona od wartości nieruchomości i mienia ale zazwyczaj jest składka na poziomie 200 zł rocznie. Ale jeśli dzięki temu otrzymasz 50% zniżki na 3 rok (czyli w trzecim roku składka wyniesie 100 zł) i dodatkowo do 10% zniżki na ubezpieczenie samochodu to często bywa, że ta polisa wychodzi gratis.

Sprawdź warunki dla Twojej nieruchomości nie czekaj, aż coś się wydarzy.

Powyższy artykuł jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność zamieszczonych informacji.