Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe na wakacjach.

Wyjeżdżając na wakacje zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Wykup polisę TURYSTYCZNĄ na czas pobytu zagranicą. Polisa turystyczna zagwarantuje Ci zwrot kosztów wizyt lekarskich, leczenia, poszukiwania/ratownictwa, a w skrajnych wypadkach transport zwłok do kraju.

Możesz też rozszerzyć polisę turystyczną o ubezpieczenie  bagażu, NW, OC w życiu prywatnym.

Przybliżony koszt polisy dla czteroosobowej rodziny na 14 dni pobytu to 200 – 300 zł (polisy które są standardowo oferowane przez biura turystyczne zazwyczaj mają bardzo mały zakres i sumy ubezpieczenia)

Jeśli na wakacje wybierasz się samochodem sprawdź przed wyjazdem czy masz polisę Assistance Pojazdu.

Assistance jest bardzo ważny bo to pierwsza pomoc w przypadku zdarzenia.

Jakie świadczenia gwarantuje Ci polisa Assistance?

Świadczenia są uzależnione od wariantu na który się zdecydujesz zakres jest bardzo szeroki i możesz liczyć na:

– pomoc doraźną na drodze w przypadku kolizji lub awarii np. zmiana koła, drobne naprawy, dowóz paliwa itp.

– holowanie uszkodzonego pojazdu, w podstawowym zakresie jest to zazwyczaj holowanie do najbliższego ASO natomiast jeśli wykupisz wariant z limitem kilometrów np. 1000 km samochód zostanie przewieziony pod wskazany przez Ciebie adres np. zamieszkania lub serwis w Twoim miejscu zamieszkania

– pomoc w PL lub poza granicami kraju, standardowy wariant to gwarancja pomocy na terenie PL natomiast rozszerzony gwarantuje pomoc również poza granicami

– samochód zastępczy aby móc kontynuować podróż, zwróć uwagę na jak długo otrzymasz samochód zastępczy w przypadku awarii lub uszkodzenia pojazdu. Standardowo jest to zazwyczaj okres do 3 dni ale możesz wykupić wariant 7,14,21 dni w praktyce wygląda to tak, że w przypadku unieruchomienia pojazdu od razu otrzymujesz samochód zastępczy żeby móc kontynuować podróż a twój uszkodzony samochód zostaje odholowany pod wskazany adres lub do serwisu.

– nocleg dla wszystkich uczestników podróży (standard hotelu jest określony w OWU) lub organizacja dalszego transferu (np. pociąg, autobus)

– opieka nad dziećmi lub zwierzętami, niektóre polisy Assistance gwarantują pomoc przy organizacji opieki do dzieci lub zwierząt  np. w przypadku gdy ty przebywasz po kolizji w szpitalu  

Zadbaj o polisę wcześniej ponieważ zazwyczaj polisy TRAVEL oraz ASSISTANCE mają kilkunastodniową karencję w ochronie.

Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź naszą ofertę polis TURYSTYCZNYCH i ASSISTANCE.

Życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji !!!

Powyższy artykuł jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność zamieszczonych informacji.